Nabídka
Ostatní
Prodejní doba:
Zahradnictví
Po - Pá 8:00 - 16:30 hod.
Sobota 8:00 - 12:00 hod.
   
Mechanizace
Po - Pá 8:00 - 16:30 hod.
Sobota zavřeno
 

Sekačky bubnové VARI

Představujeme Vám,

sekacka_orjako první adaptér bubnové sekačky do převodové skříně DSK-316, pod obchodním názvem SAMSON 56. Ten si pro svoji dílenskou kvalitu zpracování a revoluční řešení žacího disku získal ihned od počátku velkou oblibu u všech zákazníků. Vzápětí společnost VARI, a.s. představila svým zákazníkům první model dnes již legendárních bubnových sekaček BDR-595 ADELA. Tyto bubnové sekačky převyšují ostatní výrobky na trhu svojí kompaktní konstrukcí, přidanými bezpečnostními prvky pro ochranu obsluhy, snadnou manipulací a neomezeným pracovním nasazením.

Dnes se již ve VARI, a.s. vyrábí více jak 10 typů diskových a bubnových sekaček v různých modifikacích oblíbených jak na českém trhu, tak i v zemích EU a v neposlední řadě i ve státech Afriky. Společné rysy t1299603417_p1130409všech bubnových sekaček VARI jsou v revolučním technickém řešení dvojitého sekacího disku se zesíleným okrajem, který zaručuje vysokou pevnost a spolehlivou ochranu sekacích nožů. Patentově chráněné uložení čtyř výkyvných nožů pod úhlem 3° zaručuje, že se při nárazu o kámen nože otočí a nepoškodí. Všechny bubnové sekačky mají bezpečnostní prvky splňující evropské normy pro bezpečnost práce a intuitivní ovládání, což zaručuje kvalitní a bezpečné sečení veškerých travnatých porostů včetně tenkých náletových rostlin nedřevnatého charakteru. Použitá konstrukční řešení ve spojení s použitými ekologickými motory HONDA a pětiletou zárukou řadí bubnové sekačky VARI, a.s. mezi absolutní špičku na trhu.

Bubnové sekačky a adaptéry sečení VARI jsou vhodné pro sečení vzrostlého travního porostu i nepravidelně sečeného. Všechny bubnové sekačky jsou určeny především pro sečení trávy na seno nebo na krmení pro hospodářská zvířata na rodinných a malých farmách. Při dodržení správné techniky sečení lze velmi dobře sekat i polehlou trávu.

acrobat   Katalog a ceník ke stažení - bubnové sekačky VARI 2011  (PDF 5,6 Mb)

Bližší informace na stránkách VARI

 

  sekacka_buben_celkem