Nabídka
Ostatní
Prodejní doba:
Zahradnictví
Po - Pá 8:00 - 16:30 hod.
Sobota 8:00 - 12:00 hod.
   
Mechanizace
Po - Pá 8:00 - 16:30 hod.
Sobota zavřeno
 

Křovinořezy Honda a VARI

Křovinořezy  HONDA

Společnost Honda jako první vyvinula čtyřtaktní minimotor, který je možné použít pro křovinořezy. Ten má výrazně tišší chod, snížené vibrace a vylučuje méně emisí. Díky tomu vás křovinořez, který máte při práci krovinorez1_bigtěsně vedle hlavy, neobtěžuje hlukem, vibracemi a nekouří vám pod nos. Práce s benzínovými křovinořezy Honda je tak příjemnější, spouštění je snadné a bezproblémové. Motor má velice nízkou spotřebu a je téměř bezúdržbový.


Při vývoji klademe důraz na váš komfort. Proto je křovinořez vybaven důmyslně navrženými polstrovanými popruhy, které rozkládají jeho váhu rovnoměrně. Příjemně vám padne do ruky i ergonomicky tvarovaná rukojeť. Křovinořez je standardně dodáván s kotoučem, strunovou hlavou, ochrannými brýlemi a zádovými popruhy.

Honda UMK 425 E1 LEET
Honda UMK 425 E1 UEET
Honda UMK 435 E1 UEET
Honda UMR 435 T LEET


Do míst, kam se již nedostane pojezdová sekačka, přichází na řadu křovinořez. Křovinořez je lehký kompaktní stroj, kterým lze dosekávat trávu např. podél obrubníků, okolo stromů, pod ohradníky, ve škarpách a na dalších místech, kam klasická pojezdová sekačka již nemá přístup.

VARI, a.s. vám přináší horkou novinku, kterou je křovinořez HMK-435.   Katalog

Křovinořez HMK-435 je osazen velmi tichým čtyřtaktním motorem HONDA GX 35. Jeho výhodou oproti dvoutaktním křovinořezům je menší hlučnost, nižší otáčky motoru, menší spotřeba, nižší emise a lehčí startování.

krovinorez_newStoj si po nastartování můžete připnout na popruh přes rameno nebo na zádové popruhy a ovládáte jej ergonomickými řídítky, jejichž polohu můžete jednoduše nastavit po povolení jediné křídlové matky, aby vám takříkajíc "padla do ruky".

V základní výbavě křovinořezu HMK-435 je strunová hlava vhodná pro dosekávání klasické trávy a trojnožový ocelový žací kotouč, kterým posekáte např. kopřivy, rákosí nebo náletové rostliny.

Křovinořez HMK-435 je lehký snadno ovladatelný stroj s velmi propracovaným antivibračním systémem a práce s ním je velice pohodlná a příjemná. Také nedýcháte zplodiny dvoutaktního motoru.

Se čtyřtaktní HONDOU šetříte své zdraví!

 

1299603417_p1130411

  Nabízíme i křovinořezy HUSQVARNA - přijďte nás navštívit